Telefon

0312 812 22 20

Mail

volkan@kocabalkanlojistik.com

Hakkımızda

KOCABALKAN LOJİSTİK

2010 yılında Ankara’da kurulan Kocabalkan Lojistik , hızla ve Emin adımlarla büyüyen, kendini dünya standartlarına göre geliştiren komple ve parsiyel lojistik taşımalar konusunda uzmanlaşmış yurtiçi ve uluslararası bir nakliye şirketidir. Gelişimi ve yenilikleri hiç bitmeyen bir şirket olmakla beraber siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktan onur duyar...

Kurucularımızın uzun yıllardır taşımacılık ve dağıtımdan edindikleri tecrübelerle, Tedarik Zinciri, Depolama ve Lojistik faaliyetlerimiz kapsamındaki tüm ihtiyaçlarınızı kurumsal çerçeveler içinde çözmeyi hedeflemiştir. Hedeflerimiz doğrultusunda sektöre yaptığımız yatırımlar ile faaliyetlerimizi ilk günkü heyecanımızla sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti, karşılıklı vefa ve sadakat, kazanılan müşteriye uzun yıllar ve aynı kalitede hizmet verebilmek, verimli çalışabilmek, dünyadaki yenilik ve gelişmere entegre olmak, ilkeli ve şeffaf olmak.

VİZYONUMUZ

Güvenilir, güçlü, etkin ve efektif, saygın olan, gelecek ve müşteri odaklı, doğaya saygılı, anında bilgi akışına ve bunun gerektirdiği güncel teknolojik olanaklara önem veren ve de kullanan, kendi alanında uzman bir “lider şirket” olmak, korumak ve olabildiğince geliştirmektir.